CTMC1210SF-1R8J
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTMC1210SF-1R8J
JLCPCB Part #
C5603292
Package
1210
Description
1.8uH 350mA 900mΩ ±5% 1210 Power Inductors ROHS