CTLV4012ASF-1R0N
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTLV4012ASF-1R0N
JLCPCB Part #
C6490598
Package
1616
Description
1uH 2.61A 40mΩ ±30% 1616 Power Inductors ROHS