CTLQ1812NF-561J
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTLQ1812NF-561J
JLCPCB Part #
C5973613
Package
1812
Description
14.5Ω 560uH 70mA ±5% 1812 Power Inductors ROHS