CTIHSM5832F-6R8K
MFR.Part #
CTIHSM5832F-6R8K
JLCPCB Part #
C6146542
Package
SMD,16.2x8.1mm
Description
2.3A 38mΩ 6.1A 6.8uH ±10% SMD,16.2x8.1mm Power Inductors ROHS