CTHFW2918F-4R7M
MFR.Part #
CTHFW2918F-4R7M
JLCPCB Part #
C5634539
Package
SMD,27.9x27.9mm
Description
2.86mΩ 28A 4.7uH 61.2A ±20% SMD,27.9x27.9mm Power Inductors ROHS