CTHC1812F-1R8K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTHC1812F-1R8K
JLCPCB Part #
C5579716
Package
1812
Description
1.8uH 160mΩ 900mA ±10% 1812 Power Inductors ROHS