CTH8VF-8R2K
MFR.Part #
CTH8VF-8R2K
JLCPCB Part #
C17511644
Description
10mΩ 23MHz 4A 8.2uH 9.9A ±10% Plugin,D11.4xL22.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS