CTH8VF-822K
MFR.Part #
CTH8VF-822K
JLCPCB Part #
C17540338
Description
250mA 290mA 300kHz 6.3Ω 8.2mH ±10% Plugin,D11.4xL22.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS