CTH8VF-5R6K
MFR.Part #
CTH8VF-5R6K
JLCPCB Part #
C17539874
Description
10mΩ 12A 29MHz 4A 5.6uH ±10% Plugin,D11.4xL22.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS