CTH8VF-100K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTH8VF-100K
JLCPCB Part #
C17313309
Package
Plugin,D11.4xL22.8mm
Description
10uH 20MHz 20mΩ 4A 8.7A ±10% Plugin,D11.4xL22.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS