CTH6EF-1R8K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTH6EF-1R8K
JLCPCB Part #
C17329767
Package
Plugin,D4.1xL12.7mm
Description
1.8uH 150MHz 2.1A 2.9A 20mΩ ±10% Plugin,D4.1xL12.7mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS