CTE526HNAF-100313
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTE526HNAF-100313
JLCPCB Part #
C6161747
Package
Plugin,10x10mm
Description
100nH 10mm 10mm 13mm ±3% Plugin,10x10mm Adjustable Inductors ROHS