CTDR6F-222K
MFR.Part #
CTDR6F-222K
JLCPCB Part #
C6146381
Package
Plugin,D=50.8mm
Description
2.2mH 270mΩ 5.7A ±10% Plugin,D=50.8mm Power Inductors ROHS