CTDR5F-4R7M
MFR.Part #
CTDR5F-4R7M
JLCPCB Part #
C5634272
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
35A 3mΩ 4.7uH 87A ±20% 插件,D=38.1mm Power Inductors ROHS