CT9555F-681-TH
MFR.Part #
CT9555F-681-TH
JLCPCB Part #
C17220548
Package
Plugin,D=24.1mm
Description
230mΩ 680uH ±15% Plugin,D=24.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS