CT9555F-471-TH
MFR.Part #
CT9555F-471-TH
JLCPCB Part #
C17425683
Package
Plugin,D=24.1mm
Description
190mΩ 470uH ±15% Plugin,D=24.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS