CT9555F-220-TH
MFR.Part #
CT9555F-220-TH
JLCPCB Part #
C17465849
Package
Plugin,D=24.1mm
Description
10mΩ 22uH ±15% 插件,D=24.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS