CT9555F-180-TH
MFR.Part #
CT9555F-180-TH
JLCPCB Part #
C17354024
Package
Plugin,D=24.1mm
Description
18uH 9mΩ ±15% 插件,D=24.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS