CT9555F-151-TH
MFR.Part #
CT9555F-151-TH
JLCPCB Part #
C17680779
Package
Plugin,D=24.1mm
Description
110mΩ 150uH ±15% Plugin,D=24.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS