CT9555F-121-TH
MFR.Part #
CT9555F-121-TH
JLCPCB Part #
C17634908
Package
Plugin,D=24.1mm
Description
120uH 98mΩ ±15% Plugin,D=24.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS