CT0201HQF-1N1B
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CT0201HQF-1N1B
JLCPCB Part #
C6538871
Package
0201
Description
1.1nH 10GHz 70mΩ 0201 Inductors (SMD) ROHS