CBR2-L060M
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CBR2-L060M
JLCPCB Part #
C17375396
Package
SIP-4
Description
-65℃~+150℃@(Tj) 1.1V@2A 10uA@600V 2A 600V 60A Single-Phase Rectifier SIP-4 Bridge Rectifiers ROHS