BZX84C9V1 TR
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
BZX84C9V1 TR
JLCPCB Part #
C5585036
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 100Ω 15Ω 350mW 500nA@6V 8.5V~9.6V 9.1V SOT-23 Zener Diodes ROHS