BZX84C6V2 TR
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
BZX84C6V2 TR
JLCPCB Part #
C6756393
Package
SOT-23
Description
10Ω 350mW 3uA@4V 6.2V SOT-23 Zener Diodes ROHS