BZX84C4V3 TR PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
BZX84C4V3 TR PBFREE
JLCPCB Part #
C7224180
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 350mW 3uA@1V 4.3V 4V~4.6V 600Ω 90Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS