3SMC70CA BK PBFREE
MFR.Part #
3SMC70CA BK PBFREE
JLCPCB Part #
C1667500
Description
113V 26.6A@10/1000us 3kW@10/1000us 5uA 70V 89.5V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS