3SMC30CA BK PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
3SMC30CA BK PBFREE
JLCPCB Part #
C1667501
Package
SMC
Description
30V 38.3V 3kW@10/1000us 48.4V 5uA 62A@10/1000us Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS