3SMC18CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
3SMC18CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C6682297
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 102.8A@10/1000us 18V 20V 29.2V 3kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS