3SMC130A TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
3SMC130A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1983270
Package
SMC
Description
12.4A@10/1000us 130V 192.5V 243V 3kW@10/1000us 5uA TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS