3SMC110A BK PBFREE
MFR.Part #
3SMC110A BK PBFREE
JLCPCB Part #
C1667289
Description
110V 15.6A@10/1000us 153V 193V 3kW@10/1000us 5uA TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS