1.5CE200CA BK PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5CE200CA BK PBFREE
JLCPCB Part #
C1667418
Package
DO-201
Description
1.5kW@10/1000us 171V 200V 274V 5.5A@10/1000us 5uA Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS