1SMC48CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1SMC48CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1975684
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 19.4A 48V 5uA 61.3V 77.4V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS