1SMB90CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1SMB90CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1980217
Package
SMB
Description
115.5V 146V 4.1A@10/1000us 5uA 600W@10/1000us 90V Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS