1SMB130A TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1SMB130A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1979193
Package
SMB
Description
130V 165.5V 2.9A 209V 5uA 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS