D31B3100
Extended
Manufacturer
Celduc
MFR.Part #
D31B3100
JLCPCB Part #
C6581171
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Closed: 1B (SPST-NC) 100V@DC 1ms 500mA 50us 5V 插件 Reed Relays ROHS