MTC201610S-4R7MT
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
MTC201610S-4R7MT
JLCPCB Part #
C5185545
Package
0806
Description
1.3A 1.6A 215mΩ 4.7uH ±20% 0806 Power Inductors ROHS