MAI3015S-6R8MT
MFR.Part #
MAI3015S-6R8MT
JLCPCB Part #
C7588870
Package
SMD,3x3mm
Description
1.2A 245mΩ 2A 6.8uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS