MAI3015S-1R5MT
MFR.Part #
MAI3015S-1R5MT
JLCPCB Part #
C520268
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 2.2A 4.6A 55mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS