MAI3015S-100MT
MFR.Part #
MAI3015S-100MT
JLCPCB Part #
C520272
Package
SMD,3x3mm
Description
1.1A 1.6A 10uH 350mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS