MAI252010S-1R5MT
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
MAI252010S-1R5MT
JLCPCB Part #
C520239
Package
1008
Description
1.5uH 2.6A 2A 90mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS