LQH43CN4R7M03LCAY
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
LQH43CN4R7M03LCAY
JLCPCB Part #
C30600006
Package
SMD,4.5x3.2mm
Description
150mΩ 4.7uH 750mA Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x3.2mm Power Inductors ROHS