LQH32CN8R2M3LCAY
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
LQH32CN8R2M3LCAY
JLCPCB Part #
C22464642
Description
250mΩ 520mA 8.2uH Unshielded Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS