CRH252010S-2R2MT
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CRH252010S-2R2MT
JLCPCB Part #
C520225
Package
1008
Description
1.35A 1.5A 130mΩ 2.2uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS