CRH201610S-2R2MT
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CRH201610S-2R2MT
JLCPCB Part #
C520200
Package
0806
Description
1.05A 1.2A 2.2uH 215mΩ ±20% 0806 Power Inductors ROHS