CRH201610S-150MT
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CRH201610S-150MT
JLCPCB Part #
C7588569
Package
0806
Description
1.7Ω 15uH 300mA 500mA ±20% 0806 Power Inductors ROHS