CR8040-100M
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CR8040-100M
JLCPCB Part #
C520371
Package
SMD,8x8mm
Description
10uH 3.1A 3.6A 37mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS