CR6045-8R2M
MFR.Part #
CR6045-8R2M
JLCPCB Part #
C7588808
Package
SMD,6x6mm
Description
2.6A 3.2A 45mΩ 8.2uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS