CR6045-1R0N
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CR6045-1R0N
JLCPCB Part #
C7588803
Package
SMD,6x6mm
Description
10mΩ 1uH 5.1A 9A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS