CR5030-6R8M
MFR.Part #
CR5030-6R8M
JLCPCB Part #
C7588713
Package
SMD,5x5mm
Description
2.3A 2.5A 52mΩ 6.8uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS