CR5012A-220M
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CR5012A-220M
JLCPCB Part #
C7588693
Package
SMD,5x5mm
Description
22uH 580mA 780mΩ 920mA ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS